Ogłoszenie Plebiscytu

Stowarzyszenie na Rzecz Postępu Demokracji ERWIN w Ostrowcu Św., w ramach projektu Vademecum Aktywności Obywatelskiej, ogłasza Plebiscyt na tytuł Najbardziej Przyjazny Urząd dla Obywatela w powiecie ostrowieckim i opatowskim.

Plebiscyt ma na celu wyłonienie jednego z urzędów w ramach samorządów terytorialnych ww. powiatów, który w ocenie mieszkańców jest nastawiony najbardziej przyjaźnie w stosunku do obywateli (fachowa i przychylna obsługa, transparentność funkcjonowania, życzliwość itd.).

W Plebiscycie wygra urząd, który uzyska największą ilość głosów mieszkańców powiatów.

Urzędy mogą zostać zgłoszone przez każdego pełnoletniego mieszkańca z powiatów ostrowieckiego i / lub opatowskiego. Każdy zgłaszający może zgłosić tylko jeden urząd.

Kontakt: erwin@erwin.org.pl.

Harmonogram Plebiscytu: 

  1. do 30 czerwca – nadsyłanie zgłoszeń (za pośrednictwem formularza papierowego lub internetowego).
  2. od 30 czerwca do 15 sierpnia – głosowanie za pośrednictwem specjalnego elektronicznego formularza.
  3. do 22 października– ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie tytułu zwycięzcy odbędzie się na spotkaniu podsumowującym realizowany projekt.

Regulamin Plebiscytu, formularz zgłoszeniowy (z możliwością drukowania w wersji papierowej) oraz elektroniczny formularz do głosowania znajdują się na stronie internetowej Stowarzyszenia na Rzecz Postępu Demokracji ERWIN (www.erwin.org.pl) oraz na profilu FB projektu (https://www.facebook.com/Vademecum-Aktywności-Obywatelskiej)

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji

Skip to content